Regulamin klienta - Terapia z Martą

Regulamin klienta

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY PACJENTÓW GABINETU #TERAPIAZMARTA ORAZ BEZWYKRĘTU STUDIO ZDROWIA

  1. Każdy Klient przystępuje do korzystania z zabiegu na własną odpowiedzialność. Przed pierwszym skorzystaniem z usług Klient jest zobowiązany podpisać Oświadczenie o Braku Przeciwwskazań Zdrowotnych. Odmowa podpisania oświadczenia wiąże się z brakiem możliwości korzystania z usług Gabinetu.
  2. Przyjdź na wizytę przygotowany: zabierz dokumentację medyczną, wygodny strój oraz nastawienie do tego, żeby powiedzieć mi o wszystkich twoich dolegliwościach oraz przebytych urazach/chorobach.
  3. Proszę Cię o uszanowanie mojego czasu oraz czasu innych pacjentów. Aby odpowiednio świadczyć dla Was usługi nie przyjmuję pacjentów przez 12 godzin dziennie. Wizyta w ekstremalnych godzinach „na już”, bo zapomniałeś się umówić wcześniej, kiedy nie było jeszcze za późno jest płatna 150%.
  4. Również ze względu na szacunek dla mojego i Twojego czasu – pierwsza wizyta płatna jest z góry przelewem w ciągu 24 godzin od dokonania rezerwacji. Brak dokonania opłaty wiąże się z anulowaniem zarezerwowanego terminu.
  5. Pamiętaj, że godziny popołudniowe zwykle są zarezerwowane dwa tygodnie wcześniej, jeśli nie możesz wpaść w godzinach porannych przygotuj się na oczekiwanie lub zarezerwuj swój termin odpowiednio wcześniej.
  6. W przypadku zdarzenia losowego wizytę należy odwołać lub przełożyć min. 48 godzin przed planowanym terminem. W przypadku złamania tej zasady, przed umówieniem się na następną wizytę należy uiścić z góry opłatę za następną wizytę wraz z opłatą za poprzednią wizytą. Jeżeli wizyta została opłacona z góry, w tej sytuacji uważa się ją za odbytą.
  7. Zawsze możesz umówić kogoś na swoje miejsce, wtedy nie ponosisz opłaty rezerwacyjnej :)
  8. Jeżeli wykupisz u mnie pakiet wizyt możesz zarezerwować sobie stały termin wizyt tak samo jak w przypadku treningów indywidualnych :)
  9. W sprawach nieobjętych regulaminem decyzję podejmuję w trybie 3 dni roboczych od zgłoszenia sprawy do rozpatrzenia.

Marta Różacka