O mnie - Terapia z Martą

O mnie

Marta Różacka

Nazywam się Marta i jestem ekspertką od zadań specjalnych, a zwłaszcza łączenia treningu oraz terapii manualnej. Prowadzę gabinet rehabilitacji i masażu leczniczego oraz studio treningu personalnego.

W mojej pracy zajmuję się przywracaniem ludzi do sprawności oraz pomagam podopiecznym utrzymywać dobrą formę na resztę życia. Z podopiecznymi spotykam się na treningach personalnych, treningach w małych grupach oraz na wizytach w gabinecie, gdzie pracuję różnorodnymi technikami terapii manualnej.

Moją pasją jest diagnostyka problemów z układem ruchu oraz poszukiwanie rozwiązań na wszystkie te problemy. Jestem detektywem poszukującym źródła Twojego bólu. Szukam też sposobu na to, aby każdy mógł ćwiczyć. Znajduję najpierw problem, a potem dobieram do niego rozwiązanie. A problem nie zawsze leży tam, gdzie nam się wydaje 😊

Dzięki naszej współpracy pozbędziesz się bólu, wzmocnisz całe ciało, nabierzesz pełni sprawności i rozpoczniesz pracę nad swoją wymarzoną sylwetką. Jeśli więc do tej pory nie znalazłeś dla siebie rozwiązania, od teraz masz mnie!

Możesz mnie znaleźć w Chorzowie przy Alei BOWiD 51, we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 19 lub online pod www.terapiazmarta.plSkontaktuj się i zapytaj o rozwiązanie!

Marta Różacka