O mnie - Terapia z Martą

O mnie

Marta Różacka

Nazywam się Marta i jestem ekspertką od zadań specjalnych, a zwłaszcza łączenia treningu oraz terapii manualnej. Prowadzę gabinet rehabilitacji i masażu leczniczego oraz studio treningu personalnego.

W mojej pracy zajmuję się przywracaniem ludzi do sprawności oraz pomagam podopiecznym utrzymywać dobrą formę na resztę życia. Z podopiecznymi spotykam się na treningach personalnych, treningach w małych grupach oraz na wizytach w gabinecie, gdzie pracuję różnorodnymi technikami terapii manualnej.

Moją pasją jest diagnostyka problemów z układem ruchu oraz poszukiwanie rozwiązań na wszystkie te problemy. Jestem detektywem poszukującym źródła Twojego bólu. Szukam też sposobu na to, aby każdy mógł ćwiczyć. Znajduję najpierw problem, a potem dobieram do niego rozwiązanie. A problem nie zawsze leży tam, gdzie nam się wydaje 😊

Dzięki naszej współpracy pozbędziesz się bólu, wzmocnisz całe ciało, nabierzesz pełni sprawności i rozpoczniesz pracę nad swoją wymarzoną sylwetką. Jeśli więc do tej pory nie znalazłeś dla siebie rozwiązania, od teraz masz mnie!

Możesz mnie znaleźć we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej 19 lub online pod www.terapiazmarta.plSkontaktuj się i zapytaj o rozwiązanie!

Marta Różacka